Programma -

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 14:30 Sv DRL 1 Melissant 1
4 mrt 14:30 Flakkee 1 Sv DRL 1
4 feb 15:00 dvv Delft 1 Sv DRL 1
11 mrt 14:30 Sv DRL 1 SCO '63 1
12 feb 13:00 Pretoria R., fc 35+1 (zon) Sv DRL 35+1 (zon)
5 feb 11:00 Sv DRL 35+1 (zon) Binnenmaas, FC 35+1 (zon)
5 mrt 11:00 Sv DRL 35+1 (zon) BZC / Zuiderpark 35+1 (zon)
18 feb 14:30 OFB 1 Sv DRL 1
11 feb 14:30 DVV '09 4 Sv DRL 2
4 mrt 12:00 Sv DRL 2 's-Gravendeel vv 5
4 feb 14:30 Sv DRL 2 Zinkwegse Boys 4
11 mrt 14:30 's-Gravendeel vv 4 Sv DRL 2
12 feb 11:00 Sv DRL 35+2 (zon) Pretoria R., fc 35+5 (zon)
5 mrt 10:00 Slikkerveer 35+1 (zon) Sv DRL 35+2 (zon)
5 feb 14:30 ZBC'97 35+1 (zon) Sv DRL 35+2 (zon)
5 feb 12:00 Sv DRL 3 (zon) SVB Besiktas 6 (zon)
5 mrt 14:00 Sv DRL 3 (zon) Steeds Hooger 8 (zon)
12 feb 11:00 Victoria'04 5 (zon) Sv DRL 3 (zon)
29 jan 16:45 Antibarbari 17 (zon) Sv DRL 3 (zon)
5 feb 10:30 Sparta (AV) 35+1 (zon) Sv DRL 35+3 (zon)
12 feb 11:00 Sv DRL 35+3 (zon) Alexandria'66 35+1 (zon)
5 mrt 10:15 NOCKralingen 35+1 (zon) Sv DRL 35+3 (zon)
11 feb 12:00 FC Oegstgeest G1 Sv DRL G1
4 mrt 10:00 Sv DRL G1 dvv Delft G1
4 feb 10:30 Sv DRL G1 UVS G1
11 mrt 11:00 Sv DRL G1 Delft G2JM
4 feb 12:00 Sv DRL G2 Excelsior'20 G1JM
11 feb 10:00 FC Vlotbrug G1 Sv DRL G2
4 mrt 11:00 Jonge Spartaan G1JM Sv DRL G2
11 mrt 11:00 Sv DRL G2 Honselersdijk G2
18 feb 13:30 Oranje Wit G1JM Sv DRL G2
4 mrt 12:00 Sv DRL JO19-1 Kethel Spaland, vv JO19-1
4 feb 14:30 Sv DRL JO19-1 FC IJsselmonde JO19-2
11 feb 12:45 BVCB JO19-4 Sv DRL JO19-1
11 feb 12:00 Sv DRL JO16-1 Excelsior R. JO16-2
4 mrt 12:00 Sv DRL JO16-1 Spartaan'20 JO16-2
4 feb 11:15 Zwaluwen JO16-1 Sv DRL JO16-1
4 feb 12:00 Sv DRL JO14-1 Spirit JO14-1
11 feb 8:30 XerxesDZB JO14-2 Sv DRL JO14-1
4 mrt 11:00 Ommoord, sv JO14-1 Sv DRL JO14-1
4 feb 14:30 Sv DRL JO14-2 Barendrecht JO14-4JM
11 feb 11:15 Zinkwegse Boys JO14-1 Sv DRL JO14-2
4 mrt 10:30 Binnenmaas, FC JO14-2 Sv DRL JO14-2
4 feb 10:00 Sv DRL JO13-1 Spartaan'20 JO13-7
4 mrt 8:30 RVVH JO13-2 Sv DRL JO13-1
11 feb 8:30 Zwervers, IJVV de JO13-3 Sv DRL JO13-1
4 feb 12:00 Sv DRL JO13-2 Barendrecht JO13-8JM
4 mrt 10:15 Hellevoetsluis JO13-4JM Sv DRL JO13-2
11 feb 11:30 Slikkerveer JO13-4 Sv DRL JO13-2
11 feb 12:00 Sv DRL JO12-1 WCR JO12-1
4 feb 9:30 Bolnes JO12-1 Sv DRL JO12-1
4 feb 8:30 Barendrecht JO11-4JM Sv DRL JO11-1
11 feb 10:00 Sv DRL JO11-1 Charlois, sv JO11-2
11 feb 9:30 Blijdorp JO10-1 Sv DRL JO10-1
4 feb 10:00 Sv DRL JO10-1 Charlois, sv JO10-1
11 feb 10:00 Sv DRL JO10-2 Charlois, sv JO10-3
4 feb 12:00 Sv DRL JO10-2 WCR JO10-1
11 feb 12:00 Sv DRL JO10-3 SHO JO10-4
4 feb 8:30 Sv DRL JO10-3 Heinenoord JO10-1JM
11 feb 10:00 Sv DRL JO9-1 RVVH JO9-2
4 feb 8:30 Barendrecht JO9-4 Sv DRL JO9-1
4 feb 9:10 Sv DRL JO7-1 WCR JO7-1
11 feb 10:25 Slikkerveer JO7-1 Sv DRL JO7-1
11 feb 9:45 Sv DRL JO7-1 WCR JO7-1
4 feb 8:50 sv Poortugaal JO7-1 Sv DRL JO7-1
4 feb 8:30 Sv DRL JO7-1 Rhoon JO7-2
11 feb 10:05 Sv DRL JO7-1 sv Poortugaal JO7-1
4 feb 10:20 Sv DRL JO7-2 Coal JO7-2
11 feb 9:40 Sv DRL JO7-2 LMO JO7-1
11 feb 9:20 Coal JO7-2 Sv DRL JO7-2
4 feb 10:00 LMO JO7-1 Sv DRL JO7-2
4 feb 10:40 FC IJsselmonde JO7-3 Sv DRL JO7-2
11 feb 9:20 LMO JO7-1 Sv DRL JO7-3
4 feb 9:15 Sv DRL JO7-3 Slikkerveer, JO7-2a
11 feb 9:40 Sv DRL JO7-3 Coal JO7-2
11 feb 9:00 Sv DRL JO7-3 Sv DRL JO7-2
4 feb 8:35 Charlois, sv JO7-1 Sv DRL JO7-3
11 mrt 14:30 Sv DRL VR1 Binnenmaas, FC VR2
4 mrt 12:15 Zwervers, IJVV de VR1 Sv DRL VR1
11 feb 14:30 Sv DRL VR1 Rijnmond Hoogvliet Sport VR1
4 feb 12:00 FC IJsselmonde VR1 Sv DRL VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!